Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z garażem Boża Wola - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Boża Wola,mazowieckie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] [ english below ] pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu nieruchomości na kredyt : Krótko: boża Wola / Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

1 899 900 zł221 m² 8 589 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Przedstawiam do sprzedaży piękną rezydencję gotową do zamieszkania o powierzchni ok. 220 m2. Dom posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 2400 m2 na, której został zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

479 000 zł120 m² 3 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Dom wolnostojący na działce o powierzchni 1046m2 w miejscowości Boża Wola, gmina Baranów. Budynek mieszkalny: powierzchnia całkowita domu - 120m2. Rok budowy 1997 Budynek mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

479 000 zł120 m² 3 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Dom jednorodzinny, parterowy z lat 80tych, rozbudowany w 1997 r i ostatnio remontowany ok 3 lata temu. Poddasze nie użytkowe. Budynek zbudowany z pustaka, ocieplony styropianem (5 cm).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

865 000 zł260 m² 3 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Wygodny i przestronny dom na dużej działce. Nieruchomość położona jest w miejscowości Boża Wola, (pomiędzy Nowym Dworem Mazowieckim a Jabłonną). Oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

710 000 zł209 m² 3 403,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Lubisz ciszę i spokój, bliskość natury ale nie chcesz tracić kontaktu z miastem mamy dla Ciebie piękny ekskluzywny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 139,50 m2 zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

319 000 zł335 m² 951,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący o pow. 238,2 m2 usytuowany na działce o pow. 1500 m2 w Bożej Woli. Jest to dom projektu atrium " Pod lipą" całosciowo podpiwniczony z poddaszem uzytkowym. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

3 000 zł160 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:911 m²

Wynajmę dom o pow. 160m2 pow. działki 911m2 w Bożej Woli Dom budowany nowoczesną techniką w 2012 roku zamieszkany od 2013 Parter: 2 sypialnie salon kuchnia łazienka Piętro: 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

448 000 zł127 m² 3 530,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:798 m²

Duży dom na pięknie położonej, wspaniale zagospodarowanej działce.Główne atuty nieruchomości: piekny widok bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

330 000 zł335 m² 984,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

570 000 zł230 m² 2 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący o pow. 230 m2, usytuowany na działce o pow. 1200 m2, w Bożej Woli. Układ domu parter : salon o pow. 30,7 m2, kuchnia z jadalnią o pow. 14,4 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

765 000 zł272 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom 272m2, działka 1500m2, wysoki standard Niezwykły dom, w niezwykłym miejscu. Nieruchomość usytuowana w Bożej Woli jedynie 27 km od centrum Warszawy. Powierzchnia działki wynosi 1500m2, sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

815 000 zł272 m² 2 996,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

710 000 zł242 m² 2 933,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny o pow. użyt. 220m2 posadowiony na działce o pow. 800m2 w miejscowości Boża Wola gmina Baranów. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

815 000 zł272 m² 2 996,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

850 000 zł272 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

995 000 zł272 m² 3 658,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Niezwykły dom, w niezwykłym miejscu. Nieruchomość usytuowana w Bożej Woli jedynie 27 km od centrum Warszawy. Powierzchnia działki wynosi 1500m2, sam dom wraz z garażem to 272m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

995 000 zł272 m² 3 658,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

995 000 zł272 m² 3 658,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

895 000 zł272 m² 3 290,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Boża Wola,mazowieckie

670 000 zł170 m² 3 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam luksusowy dom z pięknie zagospodarowaną działką 1000 m Piękna okolica blisko miasta Dom był budowany dla siebie solidny z najlepszych materiałów, nie deweloperski Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

1 150 000 zł272 m² 4 227,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Elegancki, nowoczesny, jednorodzinny dom zaprojektowany i wykonany z dużym wyczuciem estetyki i smaku, połączony dachem z wolnostojącym dwustanowiskowym garażem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Boża Wola,mazowieckie

670 000 zł170 m² 3 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam piękny Dom luksusowy okazyjnie za 670 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

900 000 zł1 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 280 m2 niepodpiwniczony. Usytułowany na działce o powierzchni 1500 m2 w miejscowości Boża Wola koło Nowego Dworu Maz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

980 000 zł351 m² 2 792,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedam dom wolnostojący położony w miejscowości Boża Wola koło Nowego Dworu Mazowieckiego o powierzchni 351m na działce 750m. Dom składa się z salonu, kuchni, 6 sypialni, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Boża Wola,mazowieckie

520 000 zł189 m² 2 751,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Ładny domek położony w cichej i spokojnej miejscowości na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Domek położony jest na działce 1041 m2 niedaleko pięknego lasu. Jest to dom.